Yhteystiedot

Yhteyshenkilöt

Sami Kettunen

Partner, CEO
sami.kettunen@ceili.fi
0503865555

Kivikari Freyberg

Partner, Salesforce Architect
kivikari.freyberg@ceili.fi
0405713984

Jani Nurminen

Partner, Salesforce Architect
jani.nurminen@ceili.fi
0405713981

Antti Paksuniemi

Partner, Salesforce Architect
antti.paksuniemi@ceili.fi
0405713982

Jussi Granberg

Sales Manager
jussi.granberg@ceili.fi
0400361997

Milla Hämäläinen

Project Manager
milla.hamalainen@ceili.fi
0505742800

Tomi Hämäri

Salesforce Developer
tomi.hamari@ceili.fi
041 5365210

Musa Jallow

Salesforce Developer
musa.jallow@ceili.fi
0440824221

Jasmin Jatkola

Salesforce Consultant
jasmin.jatkola@ceili.fi
0451308294

Sanna Kallio

Project Manager,
Salesforce Consultant
sanna.kallio@ceili.fi
0505371084

Sakari Kammonen

Salesforce Consultant
sakari.kammonen@ceili.fi
0503603460

Emilia Kariuki

Salesforce Consultant,
Marketing Specialist emilia.kariuki@ceili.fi

0440876386

Jussi Kause

Salesforce Consultant
jussi.kause@ceili.fi
0405368460

Samuli Korpi

Salesforce Consultant
samuli.korpi@ceili.fi
0504144994

Atte Komppa

Salesforce Developer
atte.komppa@ceili.fi
0458815105

Aatu Laaksonen

Salesforce Consultant
aatu.laaksonen@ceili.fi
040 527 6782

Pieta Lahtinen

Salesforce Developer
pieta.lahtinen@ceili.fi
0409105446

Perttu Lamminmäki

Salesforce Architect
perttu.lamminmaki@ceili.fi
0405925786

Samuel Lehikoinen

Salesforce Developer
samuel.lehikoinen@ceili.fi
0442028783

Antti Liimatainen

Salesforce Consultant
antti.liimatainen@ceili.fi
0444935506

Jussi Loppukaarre

Salesforce Developer
jussi.loppukaarre@ceili.fi
0405340762

Leena Paavola-Jakovlev

Project Manager
leena.paavola-jakovlev@ceili.fi
0404813911

Santeri Pohjakallio

Salesforce Consultant
santeri.pohjakallio@ceili.fi
0444932588

Vesa Rautiainen

Salesforce Developer
vesa.rautiainen@ceili.fi
0449792390

Jari-Pekka Renko

Project Manager
jari-pekka.renko@ceili.fi
0407627728

Samuli Ronkanen

Salesforce Architect
samuli.ronkainen@ceili.fi
040 823 0375

Joonas Ruuth

Salesforce Developer
joonas.ruuth@ceili.fi
0405291403

Veli-Matti Räsänen

Project Manager,
Salesforce Consultant
veli-matti.rasanen@ceili.fi
0456736694

Satu Säilä

Service Manager
satu.saila@ceili.fi
040 847 1377

Minna Torkkeli

Project Manager
minna.torkkeli@ceili.fi
0405603674

Onni Vatanen

Salesforce Developer
onni.vatanen@ceili.fi
0407314355

Matti Virkkunen

Salesforce Developer
matti.virkkunen@ceili.fi
0451358179

Otto Virtanen

Salesforce Developer
otto.virtanen@ceili.fi
0505530419

Ceili Oy
Kauppakatu 28 B (3. krs)
40100 Jyväskylä

Rautatienkatu 21 B (c/o Crazy Town Tampere)
33100 Tampere

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite: 003729853146
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
Ceili Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS