Yhteystiedot

Ceili Oy
Piippukatu 11
40100 Jyväskylä

Rautatienkatu 21 B (c/o Crazy Town Tampere)
33100 Tampere

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite: 003729853146
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
(E204503)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
Ceili Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 12658
00062 LASKUTUS

Yhteyshenkilöt

Sami Kettunen

Partner, CEO
sami.kettunen@ceili.fi
+358503865555

Kivikari Freyberg

Partner, Salesforce Architect
kivikari.freyberg@ceili.fi
+358405713984

Jani Nurminen

Partner, Salesforce Architect
jani.nurminen@ceili.fi
+358405713981

Antti Paksuniemi

Partner, Salesforce Architect
antti.paksuniemi@ceili.fi
+358405713982

Jasmin Jatkola

Salesforce Consultant
jasmin.jatkola@ceili.fi
+358451308294

Musa Jallow

Salesforce Consultant
musa.jallow@ceili.fi
+358440824221

Leena Paavola-Jakovlev

Salesforce Consultant
leena.paavola-jakovlev@ceili.fi
+358405122329

Esra Pirinen

Salesforce Consultant
esra.pirinen@ceili.fi
+358400344192

Sanna Kallio

Salesforce Consultant
sanna.kallio@ceili.fi
+358505371084

Sakari Kammonen

Salesforce Consultant
sakari.kammonen@ceili.fi
+358503603460

Perttu Lamminnäki

Salesforce Developer
perttu.lamminnaki@ceili.fi
+358405925786

Vesa Rautiainen

Salesforce Developer
vesa.rautiainen@ceili.fi
+358449792390

Minna Rekonen

Salesforce Consultant
minna.rekonen@ceili.fi
+358407551312

Veli-Matti Räsänen

Salesforce Consultant
veli-matti.rasanen@ceili.fi
+358456736694

Matti Virkkunen

Salesforce Developer
matti.virkkunen@ceili.fi
+358451358179

Otto Virtanen

Salesforce Developer
otto.virtanen@ceili.fi
+358505530419

Onni Vatanen

Salesforce Developer
onni.vatanen@ceili.fi
+358407314355