Yhteystiedot

Meillä Ceilillä on asiantuntijoita moneen lähtöön. Erilaiset taustat, osaaminen ja kiinnostuksen kohteet luovat monipuolisen joukon, johon mahtuu niin nuoria talentteja kuin kiven kovia konkareita! Meitä kaikkia yhdistää halu auttaa asiakkaitamme Salesforcen mahdollisuuksien kautta. Asiakasprojektien ympärille luodut tiimit voivat sisältää Salesforce konsultteja, arkkitehtejä, kehittäjiä ja projektipäälliköitä.

Yhteyshenkilöt

Sami Kettunen

Partner & CEO
Myynnin yhteyshenkilösi
sami.kettunen@ceili.fi
050 386 5555

Milla Hämäläinen

Chief Operating Officer
milla.hamalainen@ceili.fi
050 574 2800

Kivikari Freyberg

Partner & Salesforce Architect
kivikari.freyberg@ceili.fi
040 571 3984

Jani Nurminen

Partner & Salesforce Architect
Myynnin yhteyshenkilösi
jani.nurminen@ceili.fi
040 571 3981

Antti Paksuniemi

Partner & Salesforce Architect
antti.paksuniemi@ceili.fi
040 571 3982

Joel Hiltunen

Salesforce Developer
joel.hiltunen@ceili.fi
044 535 3943

Jasmin Jatkola

Senior Salesforce Consultant
jasmin.jatkola@ceili.fi
045 130 8294

Sanna Kallio

Consultant Team Lead &
Project Manager
sanna.kallio@ceili.fi
050 537 1084

Sakari Kammonen

Salesforce Architect
sakari.kammonen@ceili.fi
050 360 3460

Emilia Kariuki

Marketing Specialist &
Salesforce Consultant
Opintovapaalla

Jussi Kause

Senior Salesforce Consultant
jussi.kause@ceili.fi
040 536 8460

Atte Komppa

Salesforce Developer
atte.komppa@ceili.fi
045 881 5105

Samuli Korpi

Salesforce Consultant
samuli.korpi@ceili.fi
050 414 4994

Pieta Lahtinen

Salesforce Developer
pieta.lahtinen@ceili.fi
040 910 5446

Perttu Lamminmäki

Salesforce Architect
perttu.lamminmaki@ceili.fi
040 592 5786

Tatu Lappeteläinen

Salesforce Developer
tatu.lappetelainen@ceili.fi
050 574 4380

Antti Liimatainen

Salesforce Consultant
antti.liimatainen@ceili.fi
044 493 5506

Elena Lokio

Marketing Specialist
elena.lokio@ceili.fi
044 333 8847

Jussi Loppukaarre

Salesforce Developer
jussi.loppukaarre@ceili.fi
040 534 0762

Iida Niskanen

Salesforce Consultant
iida.niskanen@ceili.fi
040 589 1661

Janne Palomäki

Salesforce Consultant
janne.palomaki@ceili.fi
045 642 7866

Santeri Pohjakallio

Salesforce Consultant
santeri.pohjakallio@ceili.fi
044 493 2588

Vesa Rautiainen

Salesforce Developer
vesa.rautiainen@ceili.fi
044 979 2390

Jari-Pekka Renko

Development Director &
Project Manager
jari-pekka.renko@ceili.fi
040 762 7728

Joonas Ruuth

Salesforce Developer
joonas.ruuth@ceili.fi
040 529 1403

Julia Ryhänen

Marketing Manager &
Salesforce Consultant
julia.ryhanen@ceili.fi
040 417 3206

Veli-Matti Räsänen

Project Manager &
Salesforce Consultant
veli-matti.rasanen@ceili.fi
045 673 6694

Satu Säilä

Service Manager
satu.saila@ceili.fi
040 847 1377

Minna Torkkeli

Project Manager
minna.torkkeli@ceili.fi
040 560 3674

Matti Virkkunen

Senior Salesforce Developer
matti.virkkunen@ceili.fi

Otto Virtanen

Developer Team Lead &
Senior Salesforce Developer
otto.virtanen@ceili.fi
050 553 0419

Olisitko sinä
seuraava ceililäinen?

Ceili Oy

Kauppakatu 28 B (3. krs)
40100 Jyväskylä

Rautatienkatu 21 B (c/o Crazy Town Tampere)
33100 Tampere

Teknobulevardi 3-5 (c/o Technopolis Aviapolis)
01530 Vantaa

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite: 003729853146
Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
Ceili Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS