Yhteystiedot

Ceili Oy
Piippukatu 11
40100 Jyväskylä

Rautatienkatu 21 B (c/o Crazy Town Tampere)
33100 Tampere

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite: 003729853146
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
(E204503)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
Ceili Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 12658
00062 LASKUTUS

Yhteyshenkilöt

Sami Kettunen

Partner, CEO
sami.kettunen@ceili.fi
0503865555

Kivikari Freyberg

Partner, Salesforce Architect
kivikari.freyberg@ceili.fi
0405713984

Jani Nurminen

Partner, Salesforce Architect
jani.nurminen@ceili.fi
0405713981

Antti Paksuniemi

Partner, Salesforce Architect
antti.paksuniemi@ceili.fi
0405713982

Milla Hämäläinen

Project Manager
milla.hamalainen@ceili.fi
0505742800

Musa Jallow

Salesforce Developer
musa.jallow@ceili.fi
0440824221

Jasmin Jatkola

Salesforce Consultant
jasmin.jatkola@ceili.fi
0451308294

Sanna Kallio

Project Manager,
Salesforce Consultant
sanna.kallio@ceili.fi
0505371084

Sakari Kammonen

Salesforce Consultant
sakari.kammonen@ceili.fi
0503603460

Jussi Kause

Salesforce Consultant
jussi.kause@ceili.fi
0405368460

Atte Komppa

Salesforce Consultant
atte.komppa@ceili.fi
0458815105

Perttu Lamminmäki

Salesforce Architect
perttu.lamminmaki@ceili.fi
0405925786

Samuel Lehikoinen

Salesforce Consultant
samuel.lehikoinen@ceili.fi
0442028783

Leena Paavola-Jakovlev

Project Manager
leena.paavola-jakovlev@ceili.fi
0404813911

Esra Pirinen

Project Manager,
Salesforce Consultant
esra.pirinen@ceili.fi
0400344192

Santeri Pohjakallio

Salesforce Consultant
santeri.pohjakallio@ceili.fi
0444932588

Vesa Rautiainen

Salesforce Developer
vesa.rautiainen@ceili.fi
0449792390

Jari-Pekka Renko

Project Manager
jari-pekka.renko@ceili.fi
0407627728

Veli-Matti Räsänen

Project Manager,
Salesforce Consultant
veli-matti.rasanen@ceili.fi
0456736694

Minna Torkkeli

Project Manager
minna.torkkeli@ceili.fi
0405603674

Onni Vatanen

Salesforce Developer
onni.vatanen@ceili.fi
0407314355

Matti Virkkunen

Salesforce Developer
matti.virkkunen@ceili.fi
0451358179

Otto Virtanen

Salesforce Developer
otto.virtanen@ceili.fi
0505530419